Кошик
511 відгуків
Интервью директора itoys.kiev.ua Светланы Жаровой о PROM.UAЧитать
Детские игрушки из США | Садовые качели GreenGard | Детские матрасы Flitex | Мангалы BonaGrill
+380 (96) 799-72-27

БизиБорды. БизиКубы. БизиДома. Розвиваючі дошки (розвиваючі іграшки для дітей від 8 міс до 5 років)

Бизиборд - це розвиваюча дошка, що складається з "маніпуляційних" елементів (предметів, з якими можна здійснювати різні дії). Наприклад, "увімкнути-вимкнути", "відкрити-закрити" та ін. Це тренує дитячі пальчики, а також вчить поводження з реальними аналогами в побуті. Натхненником цього винаходу є педагог і методист, творець всесвітньо відомої системи виховання Марія Монтессорі.

Когда у ребенка пропадает интерес к игрушкам, маленький следопыт начинает засматриваться на то, чем "играют" взрослые. В ход идут замки и защелки, двери тумбочек и шкафов, розетки, лампочки, включатели – все то, что открывается и закрывается, звенит, щелкает, создает разные необычные звуки. Тогда на помощь приходит бизиборд! В народе – "доска с замочками", в мире – Busyboard (бизиборд), на практике – незаменимая развивающая игрушка для ребенка, которому уже исполнилось 8 месяцев, но еще нет 6 лет.

Бизиборд - відмінне рішення для розвитку дрібної моторики рук і кмітливості, формування причинно-наслідкових зв'язків, а також для освоєння всіляких застібок, замків та їх обладнання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner