Кошик
511 відгуків
Интервью директора itoys.kiev.ua Светланы Жаровой о PROM.UAЧитать
Детские игрушки из США | Садовые качели GreenGard | Детские матрасы Flitex | Мангалы BonaGrill
+380 (96) 799-72-27

СУВЕНІРИ З АЗІЇ. Чотки. Обереги. Червоні нитки. Співаючі чаші. Меблі. Маски. Статуї. Пахощі

Втіленням культурно-релігійних традицій Сходу є різні ритуальні атрибути. Для європейської людини це, швидше, загадковий світ красивих чудасій, які знайшли своє місце в оформленні інтер'єру.

Все ж, освічені користувачі знають, що без спеціальної культової атрибутики неможливо зробити ні один буддистський або синтоїстський ритуал, необхідний для самопізнання, кармічного очищення.

Якщо вас цікавлять ритуальні предмети і символи Сходу, ласкаво просимо в інтернет-магазин. Ми приготували для вас самі різноманітні автентичні товари і розповімо про їх значення.

Асортимент ритуальних предметів для духовних практик

В Буддизмі, Індуїзмі як і інших релігіях загадкового Сходу використовується цілий комплекс ритуальних предметів, артефактів і оригінальних речей, справжнє призначення яких багатьом з нас невідомо.

Все культовые предметы – символичны: без них тот иной ритуал не будет эффективным. Среди атрибутов, применяемых в ряде духовных практик, широко распространены: тибетские чаши, караталы, ваджры и др.

Особое значение имеют предметы, издающие звуки. Музыкальные инструменты различных форм и конструкций используют для медитации, расслабления и прояснения ума, энергетической аккумуляции.

Также популярностью пользуются различные амулеты и магические фигурки – это ритуальные атрибуты, изгоняющие злых духов, защищающие от болезни и бедности, помогающие человеку в любви.

Якщо вас цікавить гармонійний і неймовірно багатий автентичний стиль, який знайшов відображення в оформленні кімнати або куточка, – піддайтеся почуттю і замовте собі той ритуальний предмет, який вам особливо сподобався.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner